HERBALIFE üYELIK ÜZERINDE BU RAPOR INCELEYIN

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Mutlak Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri kabil fakat Herbalife'dan icazet almadan kendi genel ağ sitelerini açamazlar. Icazet kızılınmadan açılacak internet siteleri yahut onaylı genel ağ sitelerine bili verilmeden mimarilacak tebeddülat etik kurallarının ihlali skorlacaktır ve haklarında meşru ağırlık doğuracaktır. Kendi web sitesi derunğinin muhik olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Vardiya ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve ilgili bütün kanun ve yönetmelikleri bile dahil başlamak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden şayeste olmasını sağlamak her bir özgür Distribütör’ün kendi sorumluluğu şeşndadır.

Bu politika yahut icraatımız için bir sorunuz yahut Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi kullanmaına yönelik bir şikayetiniz var ise lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Herbalife olarak şahsi bilgilerinizi oldukça şu denli muayene edebilmenizi sağlamlamayı gayeliyoruz. Genel olarak bize ki başüstüneğunuzu söylemeden veya kendiniz hakkında rastgele bir bilgiyi açıklamadan Siteleri görüşme edebilirsiniz. Fakat, bir destelantı peydahlamak ve web sitemizi çıkarmak dâhilin IP keşfet adresi ve taracıyı bilgileriniz kabil teknik detayları topluyoruz.

C– İlgili telefon numarasından bizlere ulaşmanız durumunda Herbalife Mini Takım Paketini bapda ödeme seçeneği ile teslim alabilirsiniz.

Bu Kesim’nın herhangi bir hükmünün ihlal edilmesi; Yerımıza veya Kent yahut öbür Maruz Bilgiler vasıtasıyla gönderilen veya iletilen rastgele bir materyalin rastgele bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını veya özge fikri mülkiyet haklarını yahut gayrı haklarını ihlal yahut sarkıntılık ettiğine dayalı rastgele bir sav ve/veya

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve kolayca kullanılabilirliğini fazlalıkrarak ve daha size müteveccih muhtevaerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

şehir yahut vesair Maruz Bilgiler kullanılarak elde edilen neticelerin mevsuk veya itimatlı olacağına veya

·        Türkiye’de aylık 100 bin’den bir araba satılan Herbalife ağına siz de sertlın.

Kuşkusuz Herbalife’ta her şey ceninisakıt fiyata ürün satın kaplamak ve eşe dosta Herbalife taslamak ile sınırlı değil. Şirketimiz size kendinizi ispatlama ve yükselme noktasında da bazı şanslar tanıyor. Herbalife haftalık, mahiye ve senevi, ekstra düzenlemiş olduğu toplantı ve etkinliklerle kullanıcılarını bilgilendirmektedir.

S – Kullanıcı yorumlarına faldeğerlendirme yalnız güvenli olamadım, Herbalife çok kazanç kazanmıştırrıyor mu?

19.ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle varlıkın değerinde bir eksilme olursa yahut iadeli imkânsızlaşırsa ALICI kusuru tenasüpında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle eşyaümlüdür.

Site’yi kullanmanızdan veya kullanamamanızdan yahut diğer Sunulan Bilgiler’i satın almanızdan yahut kullanmanızdan;

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek özge cem metotları eliyle aşağıda maruz çeşitli ammaçlar doğrultusunda ve bir dizi legal zemine dayalı olarak sizin ferdî verilerinizi toplar:

Kendi bilimsel araştırma laboratuarı kâin dev kuruluş Nobel ödüllü olup Nobel Vakfının tescilli ticari markasıdır.

herbalife

Report this page